Pyragų diena PUG!

Pyragų diena yra ypatinga šventė, kurią kasmet švenčia žmonės visame pasaulyje. Tai puiki proga džiaugtis saldžiais pyragais ir kitais desertais. Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Šios dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Mūsų svajonė buvo nudžiuginti aplinkinius ir pasivaišinti patiems.

Mokiniai spalvino pyragų paveikslėlius, rašė raideles ,,P” ir ,,p”. Dalinosi savo receptais, kalbėjo, kaip dažnai juos kepa. O ar sveika naminis pyragas? Nuomonių buvo visokių… Vieni sakė – ne, kiti sakė – taip… Ir visi buvo teisūs. Bet vieningai buvo nutarta, jei kartą savaitėje valgai pyragą, tai visai neblogai.

Ačiū tėveliams už iškeptus pyragus, kuriais vaišinosi patys mokiniai, ir vaišino aplinkinius!

Ilona Papievienė,

PUG mokytoja metodininkė