„Pyragų diena“ vaikų darželyje

Lapkričio 7 dieną priešmokyklinio ugdymo ugdytiniai kartu su Urtės mamyte Vitalija gamino šokoladinius keksiukus, taip paminėdami „Pyragų dieną“.

Vaikai, pasipuošę konditerių kepurytėmis, nieko nelaukę kibo maišyti tešlą keksiukams, prieš tai prilaužę tešlai šokolado, įbėrę įvairiausių riešutų ir kitų skanumynų. O po to atsargiai visą išmaišytą tešlą vaikai sudėjo į keksiukų formeles ir papuošė. Paruošę keksiukus vaikai gardžiai vaišinosi bei vaišino darželio darbuotojus.

Priešmokyklinukai ir jų mokytoja Sonata ir Laimondas dėkingi šauniai mamytei, kuri mielai sutiko prisidėti prie netradicinės ir vaikams labai įdomios veiklos.

DSC_0459 DSC_0461 DSC_0463 DSC_0425 DSC_0433 DSC_0440 DSC_0442 DSC_0446 DSC_0456