Rajoninėse rudens kroso varžybose laimėjo kintiškių vienybė

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Lietingą spalio 3 dienos rytą dauguma rajono mokyklų mokinių komandų rinkosi į rajoninio rudens kroso varžybas miškelyje prie centrinio Šilutės miesto stadiono.

20171003_113048Kintų pagrindinės mokyklos komandą sudarė penkiolika 6-10 klasių ištvermingiausių mokyklos mokinių, kurie, atsižvelgiant į amžiaus grupes, turėjo įveikti nuo 500 iki 2000 metrų nuotolius.  Individualiai prizinių vietų iškovoti nepavyko niekam, tačiau prie komandinės mokyklos pergalės, pagrindinių mokyklų tarpe, prisidėjo kiekvienas mokinys. Kintiškiai surinko 153 taškus ir aplenkė antroje vietoje likusią M. Jankaus pagrindinės mokyklos komandą (135 tš.), trečioje vietoje liko Juknaičių pagrindinė mokykla (121 tš).

Visi kintiškiai varžybose labai stengėsi, į jas vyko noriai, džiaugėsi kiekvienu aplenktu varžovu,  bėgimo trasoje aktyviai palaikė savo draugus.  Išskirtinai draugiška mūsų mokyklos komanda ypač džiaugėsi sužinojusi komandinius rezultatus, juk pavyko aplenkti ir gerokai didesnių miesto mokyklų komandas.

2017 m. RAJONO MOKYKLŲ rudens KROSO KOMANDINIAI REZULTATAI /2017-10-03/

Skip to content