RESPUBLIKINĖ PIEŠINIŲ PARODA „AŠ – TOKS, TU – KITOKS IR PASAULIS TAMPA SPALVOTAS!”

Minint Tarptautinę tolerancijos dieną socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė surengė netradicinę veiklą pradinių klasių mokiniams. Veiklos metu mokiniai diskutavo apie žmonių panašumus ir skirtumus, mokėsi būti tolerantiškais, draugiškais, gebančiais suprasti ir užjausti vieni kitus. Mokiniai piešė savo geriausią draugą. 

Mūsų mokyklos mokinių: Vakario Švėgždos 2 kl., Pauliaus Lapinsko 3 kl., Dariaus Lučinsko 4 kl. ir Aurėjos Mačiulaitytės 6 kl.  piešiniai dalyvavo Respublikinėje piešinių parodoje ,,Aš – toks, tu – kitoks ir pasaulis tampa spalvotas“. Už dalyvavimą respublikinėje piešinių parodoje, skirtoje Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti, vaikai apdovanoti padėkomis.

 

Elvyra Rimkuvienė, specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content