Šilutės rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų popietė „Smalsučių atradimai“,

Lapkričio 8 d. Šilutės Hugo Šojaus dvare vyko Šilutės rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų popietė „Smalsučių atradimai“, skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti. Mūsų įstaigą atstovavo mišrios priešmokyklinio ugdymo „Boružiukai“ komanda: Danielius G., jo tėtis Ramūnas G. ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata R..

Danielius domėjosi Kintų apylinkėse esančiomis gamtos vertybėmis, tyrinėjo aplinką ir parengė pristatymą apie Didžiąją tują, Raudonųjų ąžuolų alėją bei Aukštumalos pelkę. Jis išmatavo Didžiosios tujos kamieno storį, sužinojo medžio aukštį, ištyrė paprastojo ir raudonojo ąžuolų lapų ir gilių skirtumus. Aukštumalos pelkę aplankė su tėčiu, ten ne tik tyrinėjo gamtą, bet ir sukūrė vaizdo įrašą.

Tarp vienuolikos komandų jaunasis tyrinėtojas šauniai ir drąsiai pristatė savo tiriamąją veiklą, buvo apdovanotas padėkos raštu bei kitomis dovanomis. Po popietės dalyvių laukė staigmena- Hugo Šojaus dvare esantis žaidimų kambarys.

Dėkojame Danieliui ir jo šeimai.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Rangienė

Pelytės linksmina dalyviusKintų komandaJaunasis tyrinėtojasŽaidimų kambaryje

 

Skip to content