Spektaklis pradinukams – „Skruzdėlytė Tauškalytė“!

Šių metų sausio 24 dieną, 1-4 klasių mokiniai žiūrėjo „Drakoniuko teatro“ spektaklį „Skruzdėlytė Tauškalytė“. Spektaklis „Skruzdėlytė Tauškalytė“ – tai pamokanti istorija apie Skruzdėlytę, kuri norėdama patirti daug nuotykių nenuėjo į mokyklą. Spektaklyje vaikams, jiems suprantama kalba, sceninio meno, muzikos ir šokio pagalba buvo mokomi pareigingumo, atsakomybės bei sąmoningumo.

Šiuo spektakliu vaikai buvo mokomi būti saugūs ne tik namuose, šeimoje, bet ir už jos ribų, taip pat saugaus eismo pagrindų.

Vaidmenis atliko profesionalūs aktoriai, jie ne tik vaidino, bet ir atliko muzikinius numerius bei šoko.

Ilona Papievienė – pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė