Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 7“

Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė

Birželio 1-22 dienomis vyko tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 7“, kurioje keliavo, bendravo, žaidė, sportavo, dalinosi įspūdžiais 1-9 klasių mokiniai. Stovykla vyko dviem pamainomis: 1-4 klasių bei 5-9 klasių mokinių.

Vaikų vasaros poilsio stovyklos metu 1-4 klasių mokiniai keliavo Aukštumalos pažintiniu taku, Auštapelkėje tyrinėjo augmeniją, gyvūniją, aplankė Uostadvario švyturį, Rusnės uostą, apžiūrėjo paminklą Rusnėje, pasienio ženklinimo stulpą. Taip pat lankėsi Ventės rage, švyturyje, susitiko su ornitologu, tyrinėjo paukščių žiedavimo ypatumus. Mokiniai lankėsi Drevernos uostelyje ir pilni įspūdžių grįžo namo. Paskutinę stovyklos dieną stovyklautojai išvyko į Šilutės H.Šojaus muziejų, klausėsi gido pasakojimų. Daug džiugių emocijų vaikams suteikė boulingo žaidimas, po kurio stovyklautojai aptarė vasaros poilsio stovyklos įspūdžius. Stovyklos dalyviai buvo apdovanoti padėkomis.

5-9 klasių mokiniai vasaros poilsio stovyklos metu mokiniai lankėsi Drevernos uostelyje, apžiūrėjo apylinkes iš apžvalgos bokšto, plaukiojo vandens dviračiais.  Kitą dieną Klaipėdoje Forum Cinema žiūrėjo filmą, žaidė boulingą. Grįžę namo stovyklautojai iškeliavo į turistinį žygį, praleido aktyvų laisvalaikį Minijos pakrantėje iki kito ryto. Vėliau mokiniams buvo organizuota ekskursija į Palangą. Paskutinę stovyklos dieną mokiniai išvyko ir išbadė jėgas Taurų nuotykių parke.

Beveik visi iškelti uždaviniai buvo įgyvendinti. Stovyklos pabaigoje vaikai džiaugėsi turiningai praleistu laisvalaikiu, teikė pasiūlymus kitų metų stovyklai.

1-4 klasių mokinių vaikų vasaros poilsio stovyklą vykdė pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Vida Viršilienė, Asta Matvėjėvienė, Ilona Papievienė, Irena Šerkienė. 5-9 klasių mokinių – etikos vyresnysis, geografijos mokytojas Ramūnas Grikšas. Projektą koordinavo socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė.

13 5 25 9 8 10 6 7 4

Skip to content