Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 8“

Š.m. birželio 10 – 14 dienomis vyko tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 8“, kurioje keliavo, bendravo, žaidė, sportavo, dalinosi įspūdžiais 1-4 klasių mokiniai.

Pirmąją stovyklos dieną vaikai apsilankė bei pramogavo Klaipėdos Sky parke.

Antroji vasaros poilsio stovyklos diena: pažintinė išvyka į Šilutę – pažintis su ugniagesio – gelbėtojo profesija bei iškyla H. Šojaus dvaro parke.

Vasaros stovyklautojai lankėsi Drevernos uostelyje.

Ketvirtoji stovyklos diena – apsilankymas FORUM CINEMAS Klaipėdoje, filme „Slaptas augintinių gyvenimas“.

Penktąją vaikų vasaros poilsio stovyklos dieną mokiniai lankėsi Ventės rage, susitiko su laivo kapitonu, jūros ekologijos laboratorijos darbuotoju Remigijumi Rimkumi, gaudė bei tyrinėjo pagautas žuvis. Buvo puiki diena- stovyklos užbaigimą vainikavo maudynės!

Stovyklos pabaigoje mokiniai aptarė stovyklos įspūdžius bei nusprendė: „Galėtų mėnesį tokia stovykla būti”.

1-4 klasių mokinių vaikų vasaros poilsio stovyklą vykdė pradinio ugdymo mokytojos Irena Šerkienė, Vida Viršilienė, Asta Matvėjėvienė, Ilona Papievienė, logopedė-specialioji pedagogė  Elvyra Rimkuvienė. Projektą koordinavo socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė.

Socialinė pedagogė

Jurgita Tamošiūnienė