1-4 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Lietuva“

Kovo mėnesio pradžioje vyko pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Lietuva“. Konkursą organizavo ketvirtos klasės mokytoja metodininkė Ilona Papievienė. Kiekvienos klasės mokiniai rašė jiems skirtą eilėraštį. Visi eilėraščiai buvo skirti Lietuvai. Pradinių klasių mokytojų komisija išrinko gražiausiai rašančius mokinius iš kiekvienos klasės.

1-4 klasių mokinių dailyraščio „Lietuva“ konkurso nugalėtojai:

I vietos:

Gytė Valiukevičiūtė (4 kl.)
Elija Jonauskaitė (3 kl.)
Simas Jonauskas (2 kl.)
Eidanas Lukoševičius (1 kl.)

II vietos:

Ingrida Lučinskaitė (4 kl.)
Austėja Jusytė (3 kl.)
Ugnė Kumetytė (2 kl.)
Lukas Šertvytis (1 kl.)

III vietos:

Rokas Šertvytis (4 kl.)
Simonas Kasparavičius (3 kl.)
Elvita Liekytė (2 kl.)
Ieva Andrijauskaitė (1 kl.)

Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Dailyraščio konkursas buvo skirtas Lietuvai, todėl šalia dailaus ir taisyklingo rašto svarbi mintis, idėja, vertybės. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet didžiausios vertybės – laisvė, taika, Lietuva. Gražiausiai rašantys mokiniai apdovanoti diplomais ir saldžiaisiais prizais.

Ilona Papievienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė