AŠTUNTOKŲ PAŽINTIS SU KEISTAIS DAIKTAIS

Kintų pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniai sutrumpintą kovo 10-osios dailės pamoką praleido Kintų Vydūno kultūros centre, eksponuojamoje parodoje „Lietuvininkų kraštas“. Muziejininkė Reda Cirtautienė ne tik papasakojo, kam buvo skirti įvairiausių amatų daiktai, bet ir leido juos paliesti, išbandyti, kaip veikia.

Mūsų aštuntos klasės vaikinai ne iš kelmo spirti, mėgsta žvejoti ir žvejybos įrankius pažįsta! Todėl gana taikliai galėjo įvardinti dar ir šiandienos žvejų naudojamus įrankius ir net jų pavadinimus žinojo. O kaip bičių spiečių seniau ramino vandens čiurkšle su mediniu įrankiu – buvo naujiena!

Paroda veikia iki balandžio 1 dienos. Kviečiame ir jus aplankyti! Įdomių dalykėlių galit pamatyti!

Rita Tarvydienė,

dailės mokytoja

Skip to content