Atvira integruota lietuvių kalbos ir literatūros, teatro pamoka ,,Meninio skaitymo konkursas klasėje” Kintų Vydūno kultūros centro palėpėje

Sausio 23 dieną 6 klasės mokiniai svečiavosi Kintų Vydūno kultūros centre. Jaukioje atmosferoje vyko atvira integruota lietuvių kalbos ir literatūros, teatro pamoka ,,Meninio skaitymo konkursas klasėje”, kurią vedė lietuvių kalbos ir literatūros, teatro mokytoja Vilija Ašmonaitė. Mokiniai iš anksto mokėsi pasirinktus eilėraščius atmintinai, analizavo jų prasmę, mokėsi raiškiai skaityti tekstą. Integruotos pamokos metu šeštokai ugdė drąsą, pasitikėjimą savimi, viešojo kalbėjimo įgūdžius, lavino emocijų valdymą, atliko kalbos padargų apšilimo pratimus, mokėsi būdų, kurie padeda ,,nuimti” fizinę įtampą ir suvaldyti jaudulį.

Šioje integruotoje veikloje dalyvavo 6 kl. vadovas Laimondas Taroza, kuris džiaugėsi mokinių pažanga ir palinkėjo atrasti ir pajusti poezijos, eilėraščių ,,skanumą”. Taip pat svečiavosi socialinė pedagogė Gabrielė Kumutaitytė, kuri negailėjo palaikymo, padrąsinimo žodžių šeštokams, bei džiaugėsi mokinių pasirinktais eilėraščiais, kurie privertė ne tik susimąstyti, bet ir pralinksmino, buvo žaismingi, leido mintimis nusikelti į Mėnulį.
Konkurso metu buvo išrinkti 3 mokiniai, kurie pateko į kitą etapą ir sausio 25-ąją dalyvaus mokykliniame ture. Tai Meda Šikšniūtė, Vanesa Venckutė ir Benas Mačiulaitis, sveikiname!!! 👏👏👏

Mokiniai buvo apdovanoti simboliniais prizais.

Dėkojame Kintų Vydūno kultūros centro darbuotojams už šiltą priėmimą, integruotos veiklos svečiams už skirtą laiką ir palaikymo žodžius, Agnei Šertvytienei ir Gabrielei Kumutaitytei už nuotraukas! ❤️

Jaunųjų žurnalistų klubas ,,Kas? Kur? Kada?”

Nuotraukos Agnės Šertvytienės ir Gabrielės Kumutaitytės