„Ką aš žinau apie miško žvėrelius ir žiemojančius paukštelius?“

Sausio 15-26 dienomis ikimokyklinio ugdymo grupėje „Saulutės“ buvo plėtojama tema „Ką aš žinau apie miško žvėrelius ir žiemojančius paukštelius?“. Matydami ir analizuodami įvairius plakatus, mokomuosius filmukus, užduotis interaktyvioje lentoje mokiniai susipažino su žvėreliais (kiškiu, lape, vilku, briedžiu, stirna, šernu) ir žiemojančiais paukšteliais (zylute ir sniegena). Visi drauge bandėme nusakyti skiriamuosius požymius, aptarti kuo minta žvėreliai ir paukšteliai, kur gyvena.

Vaikai labai noriai dalyvavo veiklose, susidomėję atliko užduotis interaktyvioje lentoje, lavino rankutę atlikdami kūrybinius darbelius. Dalyvavome akcijoje „Baltasis badas“ – pasivaikščiojimo metu keliavome į mišką su dovanomis paukšteliams ir žvėreliams.

Antros savaitės pabaigoje visi drauge džiaugėmės pasiektais rezultatais, nes beveik visi grupės vaikučiai gebėjo plakate parodyti, o vyresnieji ir pasakyti mokytojos įvardintą gyvūną ar paukštelį.

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė