Atvira integruota veikla „Pavasario spalvos margučių raštuose“

Balandžio 6 d. ikimokyklinio ugdymo grupės „Saulutės“ mokiniams vyko atvira integruota veikla „Pavasario spalvos margučių raštuose“, kurią vedė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Kaunienė, Gabrielė Kumutaitytė, meninio ugdymo mokytojas Valdas Neimantas, mokytojos padėjėja Zita Sakienė. Veiklos metu kiškučiai vaikus suskirstė į grupes: „Viščiukus“, „Avytes“, „Zuikučius“ bei pakvietė pasisvečiuoti po eglaitėmis, po didžiuoju medžiu ir pas mažąją zuikytę. Po didžiuoju medžiu vaikai atliko loginio mąstymo užduotis, kurių metu reikėjo sudėlioti gėlytes iš margučių pagal nurodytas spalvas. Po eglaitėmis vaikučių laukė grupavimo užduotis, kurioje reikėjo suskirstyti margučius ne tik pagal spalvą, bet ir pagal dydį. Pas mažąją zuikytę vaikučiai skaičiavo morkytes, bei bandė suklijuoti sudužusius margučius. Po užduotėlių visi sukosi ratelyje skambant smagiai dainelei ,,Laukiame Velykų”. Pasilinksminę vaikai gamino stalo dekoraciją – margino margučius įvairiomis spalvomis. Veiklos pabaigoje kiškučiai paklausė vaikučių, kaip jiems sekėsi, o vaikai bandė įsivertinti save priklijuodami margutį prie šypsenėlės, jeigu jiems sekėsi gerai, arba prie liūdesėlio, jeigu sekėsi sunkiau. Visiems sekėsi labai gerai, todėl kiškučiai kiekvienam įteikė po dovanėlę. Buvo ugdomos pažinimo, komunikavimo ir meninė kompetencijos.

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė