Atvira integruota veikla ,,Prie stalo”

Lapkričio 19 d. priešmokyklinio ugdymo grupėje ,,Boružiukai” vyko atvira integruota veikla ,,Prie stalo”, kurią vedė priešmokyklinio ugdymo mokytojos Gintarė ir Sonata bei mokytojo padėjėja Ilona.

Veikla prasidėjo eksperimentu ,,Stalo kojos”. Mokiniai išsiaiškinę, kad stabilus stalas yra su keturiomis kojomis, susiskirstė į tris komandas: obuoliukų, pyragėlių bei riestainių, pasipuošė karūnomis su komandos simboliu ir ,,iškeliavo” atlikti užduočių. Visos komandos apsilankė ,,virtuvėje”, ,,kepykloje” ir ,,kavinėje”, kur vėrė vaisius ir daržoves ant iešmelių, iš sūrios tešlos gamino duonos gaminius, dengė stalą bei dekoravo servetėles.


Veiklos metu mokiniai įtvirtino sveikos mitybos žinias, pakartojo pagrindines stalo etiketo taisykles, lavino smulkiąją motoriką, tobulino meninę, pažinimo ir komunikavimo kompetencijas.


Gintarė Mačiulaitienė,
priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Sonata Rangienė,
priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content