Bendradarbiavimas su miškininkais

Kovo 20 dieną integruotame renginyje „Metų virsmas“ svečiavosi VĮ Valstybinės miškų urėdijos Kintų girininkijos girininko pavaduotoja Aušra Norkienė. Ji pasidžiaugė gražiu Kintų girininkijos ir mokyklos bendradarbiavimu. Girininko pavaduotoja supažindino su miškininko profesija ir darbais, kuriuos jie daro. O taip pat papasakojo ir apie institucijas, kuriose galima įsigyti šią specialybę.

Kintų pagrindinė mokykla yra šalia miško. Tad mokyklos bendruomenės santykis su mišku labai glaudus. Mokiniai čia sportuoja, čia vyksta gamtos ir biologijos pamokos, čia galima pailsėti, pažintiniuose takuose galima sužinoti įvairios informacijos. Miškininkai pasirūpino takų sutvarkymu ir atokvėpio vietomis.

Tarp mokyklos bendruomenės ir miškininkų vyksta glaudus bendradarbiavimas. „Metų virsmas“ renginio metu, mokiniai gamino inkilus, kuriems medžiagas suteikė Kintų girininkija. Kitą dieną mokiniai dalyvavo VĮ Valstybinės miškų urėdijos renginyje „100 inkilų“. Juos kabino pažintiniame Suvernų rekreaciniame take. Girininkijos darbuotojai kiekvienais metais priima moksleivius girininkijoje ir susipažinti su miškininko darbo specifika.

Ingrida Cyrolies,

ugdymo karjerai koordinatorė

Skip to content