Dalyvavome KINGS olimpiadoje

Elena Lučinskienė,
matematikos mokytoja metodininkė

Matematikos olimpiada vyko dviem turais. Dalyvauti kvalifikaciniame ture spalio mėnesio pabaigoje pareiškė norą 24 mokiniai iš 5, 8-10 ir 3d bei 4f klasių. Užduotis reikėjo atlikti internetu. Jos tikrai buvo įdomios ir nesudėtingos. Tai rodo mokinių pasiekti rezultatai. Dešimtokas Paulius Bakutis ir 4f klasės gimnazistas Diurantas Valčiukas surinko net 100% visų taškų. 23 mokiniai peržengė 35% taškų ribą ir buvo pakviesti dalyvauti finaliniame ture.

Finalinio turo vizija – leisti mokiniui varžytis su kitais bendraamžiais dėl prizų, sugebant valdyti stresą neįprastoje aplinkoje bei parodant savo analitinio bei loginio mąstymo galimybes. Tam, jog moksleiviai pasijaustų ypatingai, lyg studentai, olimpiados finalinis turas vyko Klaipėdoje Socialinių Mokslų Kolegijoje lapkričio 19 dieną.  Kadangi finalinio turo dalyvio mokestis  buvo 10 eurų, tai jame dalyvavo tik 6 mūsų mokiniai: penktokai Vasarė Banelytė ir Vilmantas Retenis, devintokas Karolis Levoniukas, dešimtokai Paulius Bakutis ir Lukas Paskalskis bei gimnazistas Diurantas Valčiukas iš 4f klasės. Šiame ture užduotys buvo daug sudėtingesnės, tad ir rezultatai nelabai žymūs. Tačiau Diurantas Valčiukas pateko tarp 50 geriausių dalyvių savo klasės grupėje – jis 36-as. Sveikiname! Visi mokiniai, dalyvavę olimpiadoje, gavo dalyvio sertifikatą, o finalininkai ir rašiklį.

4 f klasės mokinys Diurantas Valčiukas gruodžio 3 dieną dalyvavo ir anglų kalbos KINGS olimpiados finale.  Jis tapo 11–12 klasių nugalėtoju, pelnė I vietą ir laimėjo planšetinį kompiuterį.

Diuranto nglu k. IMG2_0002

Skip to content