Edukacinė išvyka

Birželio 17 d., Kintų pagrindinės mokyklos, 9 klasės mokiniai, kartu su Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos 7 klasės mokiniais ir dailės mokytoja R. Šleinyte, vyko į edukacinę – pažintinę išvyką, į Klaipėdą. Mokiniai aplankė Adomo Brako dailės mokyklą, kur skulptorius J. Burba, pristatė mokyklos veiklą, papasakojo apie dailininko profesiją, apie meno filosofiją ir grožio sąvokos supratimą bei interpretavimą, atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Abiejų mokyklų mokiniai, taip pat turėjo galimybę sudalyvauti dviejose edukacinėse veiklose, kur  dailininkai L. Poškienė ir A. Burba supažindino su tapybos ir grafikos dailės šakomis, mokiniai išbandė profesionalias grefikos stakles ir iškiliosios spaudos technika atsispaudė sau po skirtuką knygai.

Sekantis edukacijos etapas vyko Melnragėje, prie jūros, kur jaunieji dailininkai, susiskirstę į grupeles, gavo užduotį iš smėlio sukurti skulptūrines kompozicijas, taikydami per dailės pamokas įgytus plastinius įgūdžius. Abiejų mokyklų komandos pasirodė puikiai ir gavo gerus įvertinimus. Po meninės veiklos dalis mokinių patraukė į treniruoklių salę po atviru dangumi, kiti žavėjosi kopų vaizdais ar Melnragės molu.
Kelionė paliko gražių įspūdžių abiejų mokyklų mokiniams ir mokytojams. Jau susitarta dėl tolimesnių projektų.
Išvykos autorius ir organizatorius dailės mokytojas metodininkas A. Liekis.