Edukacinė veikla ,,Pegaso“ knygyne

Vasario 9 dieną 17 mokinių iš trečios ir ketvirtos klasės vyko į Klaipėdos ,,Pegaso“ knygyną, kuriame buvo surengta edukacinė veikla supažindinanti su knygynu. Edukacinė veikla buvo organizuota pagal ES lėšomis finansuojamą projektą ,,Veža“, skirtą 1 – 4 klasių mokinių skaitymo pasiekimams gerinti. Veiklos metu mokiniai susipažino su knygynu ir jo funkcijomis, išsiaiškino kuo skiriasi knygynas nuo bibliotekos, sužinojo, kad knygos skirstomos pagal žanrus ir amžiaus grupes. Veiklos pabaigoje mokiniai buvo suskirstyti į penkias grupes, jos turėjo surasti nurodytą knygą didžiuliame dviejų aukštų ,,Pegaso“ knygyne. Edukacinė veikla buvo įdomi ir naudinga.

Elvyra Rimkuvienė,

specialioji pedagogė, logopedė

Jurgita Tamošiūnienė,

socialinė pedagogė

Skip to content