Mokinių iniciatyvų diena

Vasario 11 dieną Mokinių tarybos iniciatyva mokykloje vyko veiklos, skirtos Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo, bei Valentino dienai paminėti. Mokinių tarybos nariai kruopščiai ruošėsi veikloms, todėl vasario 11 dieną pamokos buvo linksmos, nuotaikingos, bet tuo pačiu informatyvios, pamokančios. Dienos pabaigoje aptarimo metu mokiniai išsakė savo mintis apie sėkmes bei iššūkius pamokose, teikė siūlymus tolimesnėms veikloms.

Mokinių išreikšta iniciatyva patiems tapti mokymosi proceso kūrėjais paskatina juos prisiimti atsakomybę dėl mokymosi ir jo rezultatų, skatina savarankiškumą, atsakingumą. Išmokę veikti savarankiškai, mokiniai įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, o tai įgalina vaiką bandyti atlikti, dalyvauti, kurti ir pan. Savivaldžiai besimokantys mokiniai tampa smalsūs, atkaklūs, savarankiški, pasitikintys savimi ir siekiantys tikslo.

Jurgita Tamošiūnienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui