I-IV klasių mokinių gražaus rašto konkursas skirtas „Lietuvai“!

Kovo mėnesio pradžioje, pradinių klasių mokiniai dalyvavo gražaus rašto konkurse, kuris buvo skirtas Kovo 11 –osios progai! Konkursą organizavo pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Ilona Papievienė. Rašysena – vienas individualiausių dalykų žmogaus gyvenime. Sakoma, kad jis atspindi mūsų amenybę. Kiekviena ranka parašyta eilutė – tai lyg mūsų vizitinė kortelė, iš kurios galima išskaityti viską apie rašiusiojo vaizduotę, gabumus, polinkius.

Šiandieniniame naujų technologijų pasaulyje rašyti ranka tapo nebemadinga, tačiau gražus raštas – menas. Gražaus rašto konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, skatinti mokinius laikytis bendrųjų rašto kultūros reikalavimų. Komisijos nariai (pradinių klasių mokytojos) iš kiekvienos klasės atrinko po tris gražiausiai rašančius mokinius.

Pirma vieta – Austėjai Jusytei (1 kl.), Danieliui Grikšui (2 kl.), Vanesai Venckutei (3 kl.) ir Mantui Petravičiui (4 kl.).

Antra vieta – Elijai Jonauskaitei (1 kl.), Gytei Valiukevičiūtei (2 kl.), Armandui  Kelpšai (3 kl.) ir Deimantei Venckutei  (4 kl.).

Trečia vieta – Tajui Barvydui (1 kl.), Justei  Papievytei (2 kl.)  ir Saulei Bžeskutei  (2 kl.), Ignui Jonauskui  (3 kl.) ir Gustui  Lukoševičiui (4 kl.).

I-III vietų mokiniai apdovanoti Diplomais. Džiaugiamės mokiniais, kurie nori, gali ir puikiai rašo!

 

Ilona Papievienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content