Įgyvendinta Tėvų tarybos organizuota pavasarinė talka „Puoselėkime gamtą“

Balandžio 19 d. jau antrus metus iš eilės Kintuose vyko Kintų pagrindinės mokyklos Tėvų tarybos organizuota pavasarinė talka „Puoselėkime gamtą“, kurioje dalyvavo Kintų pagrindinės mokyklos 1-10 klasių mokiniai, mokytojai, tėveliai ir Kintų seniūnija.

Išklausę Kintų seniūnės Sigitos Kasparavičienės instruktažo talkos dalyviai su dideliu entuziazmu kibo į darbus.

Po talkos mokykla organizavo saulėgrąžų sodinimo prie mokyklos akciją. Saulėgrąžas mokykla gavo dovanų iš „SDG“ įmonės direktoriaus Eduardo Jaso. Saulėgrąžų takeliu galėsime grožėtis rudenį.

Šį kartą oras tikrai lepino, todėl darbinė nuotaika buvo puiki.

Tėvų taryba dėkoja mokiniams, mokytojams, Kintų seniūnijai už dalyvavimą talkoje, Agnei Šertvytienei už padovanotas talkai reikalingas pirštines, įmonės „Agsira“ direktorei Agnei Tarailaitei – už vaišes mokiniams.

Aurelija Lukoševičienė,

tėvų tarybos pirmininkė