Integruota pamoka ,,Gražiausi žiedai ir žodžiai mamai“

Artėjant gražiai pavasario šventei – Motinos dienai, mokytojos Sonata Rangienė, Asta Matvėjėvienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė vedė integruotą lietuvių kalbos, muzikos bei logopedinių pratybų pamoką 1 ir 4 klasėje ,,Gražiausi žiedai ir žodžiai mamai“.

Mokytojos integruotą pamoką vedė pasipuošusios pasakos ,,Pelytė Simutė“ personažais. Pamokos pradžioje mokytojos suvaidino pasaką apie neklaužadą pelytę, kuri priešgyniauja savo mamai ir patenka į Neniukų šalį. Pasaka buvo pamokanti, nes mokinius mokė išreikšti meilę, dėkingumą ir pagarbą mamai.

Šios pamokos metu mokiniai pasižadėjo:

1. Visada klausyti mamos ir tėčio, nepriešgyniauti.
2. Gražiai paprašyti, jei ko nors nori.
3. Atsiprašyti ir nebekartoti negražių poelgių.

Pamoka, kai pasitelkiami vaidybos elementai, sudomina mokinius ir juos aktyviau įtraukia į veiklą. Jos metu buvo ugdomos pažinimo, pilietiškumo, socialinė, emocinė, komunikavimo, kūrybiškumo kompetencijos.

Elvyra Rimkuvienė,

specialioji pedagogė, logopedė