Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokinių Kalėdinė šventė

Gruodžio 22 d. visi zuikučiai, elniukai, snieguolės ir nykštukai susirinko daugiafunkciame centre laukti Kalėdų senelio. Laukdami visi smagiai mankštinosi.

Staiga atskubėjo nuliūdusios Kalėdų senelio darbštuolės Nykštukės, mat Kalėdų senelis paklydo… Prašė visų pagalbos jo ieškoti. Visi animacinių filmukų personažai, miško gyvūnai ir princesės ieškojo, kvietė, šaukė Kalėdų senelį, ir jį rado! Apsidžiaugė Kalėdų senelis atradęs kelią į pasakų karalystę, labai norėjo pažiūrėti ir išgirsti ką gi visi išmoko per metus.

,,Zuikučiai”, nors ir mažiausi (1-2 m.), bet patys pirmieji norėjo parodyti savo sugebėjimus, šoko pagal dainelę (meninio ugdymo mokytojas Valdas N., grupės mokytoja Laima B. ir mokytojos padėjėja Aurelija L.). O Kalėdų senelis džiaugėsi ir dėkojo vaikučiams.

,,Saulutės” (2-3 m.) taip pat labai norėjo pasirodyti Kalėdų seneliui ir jam padainavo dainelę (meninio ugdymo mokytojas Valdas N., grupės mokytoja Daiva K. ir mokytojos padėjėja Zita S.). Kalėdų senelis net nustebo, kad vaikučiai taip gražiai dainuoja.

Priešmokyklinio ugdymo mokiniai deklamavo eilėraščius Kalėdų seneliui apie žiemą, Kalėdas, linksmybes su sniegu (mokytoja Ilona P.). Kalėdų senelis sakė, kad dar tokių gražių eilėraščių nėra girdėjęs.

,,Boružiukai” (4-6 m.) dainavo (meninio ugdymo mokytoja Laima B.) ir pašoko Kalėdų seneliui (meninio ugdymo mokytoja Simona V., grupės mokytoja Gintarė M. ir mokytojos padėjėja Ilona V.).

Kalėdų senelis ir Nykštukės labai džiaugėsi mokiniais, visus išgyrė ir dėkojo už pasirodymus. Nieko nelaukdamas Kalėdų senelis su Nykštukėmis iš savo didelio, raudono maišo traukė paslaptingas dovanas vaikams ir kiekvienam padovanojo!

Gabrielė Kumutaitytė,

ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė