Ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Saulutės” mokinių šeimos receptai

Gegužės 16 d. ,,Saulučių” grupės mokiniai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų ir jų šeimų kūrybiniame projekte „Šeimos receptai“.

Mokiniai kartu su tėveliais kūrybiškai aprašė savo mėgstamiausio patiekalo receptą ir jį nupiešė. Tuomet tėveliai buvo pakviesti į grupės erdvę, kartu su savo vaiku pristatyti savo mėgstamiausią patiekalą. Vaikams buvo labai smagu savo mamytes matyti grupėje ir kartu pristatyti tai, ką nupiešė namuose. O vėliau visi vaikučiai ir tėveliai grupėje gamino desertą – tortą. Mokiniai tortą gamino iš vaflinių lakštų, uogienės ir kondensuoto pieno.

Vaikai džiaugėsi savo pagamintu tortu ir nekantravo jį paragauti. Smaližiautojai įvertino, kad jų tortas labai skanus, o kai kurie sakė, kad yra gaminę tokį namuose su mamytėmis.

Gabrielė Kumutaitytė ir Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Skip to content