INFORMACIJA PRIEŠMOKYKLINUKŲ IR PRADINUKŲ TĖVELIAMS

Primename, jog priešmokykliniame ir pradiniame ugdyme valstybiniu mastu nurodymas
– mokyti(s) TIESIOGINIU BŪDU;
– nuo 2020-11-09 dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines priemones.

NUOTOLINIU BŪDU mokymasis galimas tik šiais atvejais:
1) jei mokykla turi tokią licenciją (šiuo metu Kintų mokykla tokios neturi);
2) jei bus nurodymas valstybiniu mastu;
3) jei bus rajono administracijos nurodymas (arba savivaldybės mastu, arba mūsų mokykloje atsiradus Covid-19 atvejui)
KINTŲ MOKYKLA NETURI TEISIŲ SAVAVALIŠKAI pasiskelbti kaip dirbti – mokykla yra VALSTYBINĖ ĮSTAIGA, kurios savininkas – Šilutės r. savivaldybė
JEIGU tėvai neatveda/neleidžia vaikų į mokyklą dėl nerimo, kad susirgs ar atsisakydami dėvėti apsaugos priemones:
– mokiniai mokosi namie SAVARANKIŠKU BŪDU pagal dienyne užpildytas temas;
– TĖVAI PRISIIMA PILNĄ ATSAKOMYBĘ už vaiko įgytas žinias mokyklos nelankymo laikotarpiu;
– nelankiusių mokyklos mokinių žinių patikrinimas bus organizuojamas TIESIOGINIU BŪDU mokykloje (administracija informuos tėvus mokykliniu vaiko elektroninio pašto adresu likus savaitei iki dalyko žinių patikrinimo; neatvykus į žinių patikrinimą – rašoma „s”-skola).
Informacija išsiųsta elektroniniu paštu PUG, 1-4 kl. mokykliniais mokinių pašto adresais.
Administracijos informacija