Iniciatyva ,,Dalelė nuoširdumo tiesiai į namus” artėjant žiemos šventėms

Kintų Atviros jaunimo erdvės nariams ir jos savanoriams vieną dieną kilo idėja surengti iniciatyvą ir aplankyti keletą Kintų bendruomenės narių, taip praskaidrinant jiems dieną ir suteikiant nuoširdų, pozityvų pokalbį, geras emocijas.

Lapkričio 28 dieną, po pamokų, AJE nariai kruopščiai darbavosi DC virtuvėlėje, kepė sausainius, juos gražiai supakavo ir susiruošė svarbiausiai daliai – aplankymui.

Nuvykus pas buvusią mokytoją, supratome, kad vizitai truks ilgiau, nes taip smagu, kai priima į namus nuoširdžiam pabendravimui. Kartu buvo nuspręsta tęsti iniciatyvą ir lapkričio 29-ąją po pamokų.

Per dvi dienas pavyko aplankyti 6 nuostabius žmones, Kintų jaunimas be galo vertina jų gerumą ir nuoširdumą priimant ir bendraujant. Šie pokalbiai išliks jaunuolių atmintyje, nes visi nariai grįždami buvo kupini gerų emocijų, dalijosi mintimis, kad būtų smagu kartoti tokią iniciatyvą, suorganizuoti nedidelį renginuką, pakviesti visus pokalbiams prie arbatos puodelio.

P. s. Nuoširdžiai dėkojame Mindaugui Griniui ir jo šeimai už be galo šiltą ir nuoširdų bendravimą ir už idėją pasigaminti naminius traškučius! Išbandysime ir būtinai aplankysime Mindaugą dar ne vieną kartą! Dėkojame buvusiai nuostabiai mokytojai S. Černiūtei, nuostabiosioms Teresei Tarozienei ir Paulinai Matusevičienei už nuoširdumą, gerumą ir priėmimą!

Vilija Ašmonaitė,

jaunimo darbuotoja

Skip to content