Integruota fizinio ugdymo, lietuvių k. pamoka ,,Rašybos estafetės” 6-7 klasių mokiniams

Saulėtą rugsėjo 15-osios rytą 6-7 klasių mokiniai pirmosios pamokos metu turėjo galimybę aktyviai prabusti, įjungti mąstymą ir ugdyti gebėjimą nepasimesti, net kai iškyla įvairiausių kliūčių. Integruotos fizinio ugdymo ir lietuvių kalbos pamokos ,,Rašybos estafetės” metu mokiniai lavino reakciją, kritinį mąstymą, greitį, koordinaciją, komandinio darbo ir taisyklingos žodžių rašybos įgūdžius, sveikos mitybos bei gyvensenos įpročius. Pralaimėjusių nebuvo, visi stengėsi, kiek įmanydami greičiau ir tiksliau atlikti skirtas užduotis, visi mokiniai galėjo pasivaišinti sveikais, ekologiškais obuoliukais.

Buvo išrinkti 4 greičiausi, stipriausi, kūrybiškiausi, gebantys dirbti komandoje mokiniai: Edvinas Dauskurtas, Gustas Lukoševičius, Domas Būdvydas ir Raminta Lukoševičiūtė! Šaunuoliai!

Ačiū fizinio ugdymo mokytojai Simonai Venckienei už bendradarbiavimą ir mokytojo padėjėjai Agnei Šertvytienei už pagalbą!

Vilija Ašmonaitė,

lietuvių kalbos ir literatūros, teatro mokytoja

Skip to content