IUG IR PUG MOKINIŲ KALĖDINĖS EGLUTĖS ŠVENTĖ

Gruodžio 21 – 22 d. vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių Kalėdinės eglutės šventė. Dėl vis dar esančių apribojimų kiekviena grupė savo koncertines programėles rodė atskirai ir skirtingu laiku. Tačiau Kalėdų Senelis buvo labai išsiilgęs vaikų, tad rado laiko aplankyti ir pasveikinti visus mažuosius.

Į „Zuikučių“ grupės šventę atstriksėjo ir kartu šoko Zuikis, gyvenantis šalia esančiame miške. „Boružiukų“ koncertiniame pasirodyme panoro dalyvauti ir darželyje gyvenanti Pelytė bei jos draugė Burtininkė, po kurios pasakyto burtažodžio staiga salėje atsirado Kalėdų Senelis. „Saulučių“ grupės mokinukai taip smagiai šoko ir dainavo, kad Kalėdų Senelio rankose lazda nenustygo ! Už gražius eilėraščius, daineles ir šokius visiems vaikams buvo įteiktos dovanėlės.

Laima Bušininkienė,
IUG, PUG mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Skip to content