„Jaunimo naktis“

Šių metų pirmąjį spalio mėnesio penktadienį (2022-10-07) vyko nuostabus renginys rajono mastu „Jaunimo naktis“.

Renginio svečiai buvo Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai, jaunuoliai iš Šilutės rajono ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos, buvę mokyklos mokiniai. 

„Jaunimo naktis“ buvo organizuojama siaubo tema. Renginio metu visi aktyviai dalyvavo visose parengtose užduotyse. Kintų „Jaunimo naktį“ aplankė buvęs Kintų pagrindinės mokyklos mokinys, Lietuvos rankų lenkimo čempionas Paulius Morkūnas, kuris nuostabiai sutarė su visa publika. Svečias ne tik kalbėjo, bet ir juokavo su mumis, nuoširdžiai bendravo ir net pamokė šokių žingsnelių ir rankų lenkimo.

Džiugu, jog visiems patiko ši siaubo naktis ir visi buvo patenkinti. Na, o vis tiek labiausiai liko patenkinti Atviros jaunimo erdvės ir Kintų pagrindinės mokyklos

nariai, nes jų suorganizuotas renginys pavyko!!!

Rengiant šį renginį kilo daugybė emocijų, idėjų, nesutarimų, nuoširdaus juoko, bet galų gale pasiekėme geriausią sprendimą ir viskas pavyko. Komanda iš ties padirbėjo puikiai, idėjų buvo begalė įvairiausių ir puikių, bet teko išsirinkti tiek, kiek galėtume įgyvendinti.

AČIŪ Atviros jaunimo erdvės ir Kintų pagrindinės mokyklos mokiniams, padirbėjome šauniai!!

Plačiau apie renginį Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunkcio centro puslapyje: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064496420346

Nuotraukos:

https://photos.app.goo.gl/xpQwbC6JzERdyMGY7

Ema Sakavičiūtė,

AJE narė, Mokinių tarybos pirmininkė

Skip to content