Jei sportuosime visi, būsime labai sveiki!

Daiva Kaunienė,
ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja

Balandžio 18 – 28 dienomis ikimokyklinio ugdymo grupėje vyko veikla, kurios metu vaikai įgijo žinių apie taisyklingą laikyseną, grūdinimąsi, sveiką mitybą. Taip pat aptarėme ir išbandėme akių mankštos pratimus, kurie padeda akytėms pailsėti. Ugdėme higienos įgūdžius bei nuostatą būti judriam, aktyviam.

Balandžio 28 dieną vaikai dalyvavo sporto šventėje „Jei sportuosime visi, būsime labai sveiki“. Pagal savo amžiaus gebėjimus ir galimybes vaikučiai rungėsi estafetėse: reikėjo kuo greičiau nunešti ir parnešti kamuolį, nuversti ir pastatyti kėglius, pralįsti pro lankus, perversti lankus per save ir šokinėti skaičiuojant iki trijų.

Šventėje vyravo draugiška ir gera nuotaika, kurią  vaikučiams dar pagerino saldžios dovanėlės ir balionai.

Skip to content