Kaziuko mugė

Kovo 15 d. Daugiafunkciame centre vyko Kaziuko mugė. Į ją atskubėjo net 37 prekeiviai, nuo pačių mažiausių priešmokyklinio amžiaus mokinių iki pat aštuntokų, su savo pagamintais gaminiais: apyrankėmis, emalio dirbiniais, pyragais, keksais, zefyrais, spurgytėmis, sausainiais ir t. t.

Visiems pirkėjams teko užduotis – išrinkti geriausią prekeivį, juo tapo 3 klasės mokinė Ugnė Valaitytė, pirkėjai paminėjo, kad ji buvo labai mandagi pardavėja. 😊

Mažiausias prekeivis, tai priešmokyklinio ugdymo ugdytinis Kajus Pocius, kuris prekiavo įvairiais skanumynais ir pirmasis viską pardavė!

Kiti prekeiviai taip pat džiaugėsi savo gaminiais ir skatino pirkėjus pirkti 😊

Mokiniai kurie neprekiavo savo gaminiais, turėjo atlikti užduotis, sužinoti visų prekeivių vardus, klases, parduodamas prekes ir jų kainas, teisingiausiai atliko užduotis 10 kl. mokinių komanda ,,Profesionalai” (Ema S., Eligijus Ž., Osvaldas B., Rokas B.) Ir 6 kl. mokinių komanda ,,50 ant 50” (Benas M., Benas K., Paulina A., Lijana G., Armandas K.). Mokiniai buvo apdovanoti simboliniais prizais iš Kaziuko mugės.

Nuostabi patirtis vaikams ir turiningas laiko praleidimas Kintų miestelio bendruomenei Kaziuko mugėje!

Dėkojame visiems dalyviams, tėveliams ir pirkėjams!!!

Renginiui ruoštis padėjo socialinio darbo studijų praktikantė Inga Žukauskienė ir 9 klasės mokinė Skaistė Kumutaitytė.

Užduotis mokiniams ruošė finansinio raštingumo mokytoja Danutė Tarozienė.
Renginį padėjo įgyvendinti Šilutės r. sav. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo bibliotekininkė Vitalija Vyšniauskienė.

Gabrielė Kumutaitytė,

socialinė pedagogė