Kintų darželinukai jau antrus metus iš eilės dalyvavo „Lietuvos mažųjų žaidynėse 2019“.

Kovo 21 d. Kintų pagrindinės mokyklos darželio 6 ugdytinių komanda dalyvavo respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ rungtynių antrame etape, kuris buvo surengtas Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje.

Estafečių rungtyse su mumis rungtyniavo Šilutės lopšelių – darželių „Pušelė“, „Žibutė“, „Raudonkepuraitė“, Švėkšnos lopšelio – darželio, Vilkyčių pagrindinės mokyklos ir Vainuto gimnazijos darželinukų komandos.

Visos komandos buvo apdovanotos Lietuvos mažųjų žaidynių marškinėliais, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės diplomais, padėkomis, o po atkaklių rungtynių vaikai grįžo kupini įspūdžių, kuriais dalijosi su savo draugais grupėje,.

Šių Lietuvos mažųjų žaidynių organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

 

PUG pedagogai Sonata Rangienė ir Laimondas Taroza

 

Skip to content