Koncertas Mamos dienai

Ilona Papievienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
daugiafunkcio centro veiklų koordinatorė 

Gegužės 5 dieną, daugiafunkciame centre, vakare rinkosi mamytės ir močiutės, svečiai į šventinį koncertą, skirtą Mamos dienai.

Renginio vedėjai: Jolita Mažonaitė ir Laimonas Jucius, Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunkcio centro Atviros jaunimo erdvės „NGD“ nariai. Renginio organizatorė Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, daugiafunkcio centro veiklų koordinatorė.

Šventėje skambėjo priešmokyklinukų dainelė, moterų vokalinio ansamblio „Nendra“ dainos. Linksmai ir nuotaikingai dainavo Austėja Nausėdaitė ir Ema Sakavičiūtė, vaikinų vokalinis ansamblis ir Jolita Mažonaitė. Dainuoti mokė muzikos vadovė Laima Bušininkienė.

Šauniai ir trankiai šoko šokėjos ir šokėjai, vadovaujami Juditos Jakienės. Fortepijonu skambino Šilutės r. vaikų meno mokyklos Kintų skyriaus auklėtinės: Justė Gudauskaitė, Ema Sakavičiūtė bei Inelda Liekytė. Jas ruošė muzikos mokytoja Asta Rupšauskienė.

Taip pat visus džiugino Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunkcio centro suaugusiųjų šokių grupė „Kintai“ ir moterų šokių grupė „ Kanarėlės“. Vadovė Asta Gužauskienė. Mamyčių klubo narės šoko „ Meksikietišką rumbą“.

Visi dalyviai dainavo bendrą dainą „Žibuoklėm pražydę“. Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, nuoširdžiai padėkojo visiems kolektyvams, mokiniams už puikų pasirodymą šventėje!

DSCF2680 DSCF2482 DSCF2492 DSCF2502 DSCF2516 DSCF2532 DSCF2536 DSCF2547 DSCF2604 DSCF2620 DSCF2636 DSCF2644

Skip to content