Konkurse „Aš šauniausias iš visų – į mokyklą išeinu“ Kintus atstovavo Benas Mačiulaitis

Sonata Rangienė,
priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Gegužės 8 d. lopšelyje – darželyje ,,Gintarėlis“ vyko Šilutės rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų šventė-konkursas „Aš šauniausias iš visų-į mokyklą išeinu“.

Mūsų darželiui atstovavo „Boružiukų“ grupės ugdytinis Benas Mačiulaitis.

Šventės – konkurso metu buvo pateiktos loginės, gimtosios kalbos, elementarios matematinės ir kūrybinės užduotys. Kiekvienas dalyvis prisistatė tema „Jūra, saulė ir dangus – Lietuvėlėj nuostabus!“

Visi šventės-konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, knygomis bei saldžiomis dovanėlėmis.

Dėkojame Beno mamytei Aušrai ir muzikos vadovei Laimai už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą ruošiantis šiai šventei-konkursui.

Akimirka prieš prisistatymą-1 Benas su mama-1 Padėka-1 Susikaupęs atlieka užduotis-1