Kovo 21-oji Pasaulinė Dauno sindromo diena

Kovo 21 d. minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Šios dienos tikslas – formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į Dauno sindromą turinčius žmones, jų ir jų šeimų integraciją į visuomenę.

Šią dieną mūvimos skirtingos kojinės išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms, turintiems Dauno sindromą bei jų šeimoms. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, tačiau jį nulemia tik viena chromosoma. Taigi, nebijokime būti kitokiais!

Šiandien prašome mūvėti skirtingas kojines ir formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones su šia negalia, būkime tolerantiški ir vieningi!

Šilutės r. Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai, 1-10 klasių mokiniai ir mokyklos darbuotojai, palaiko Dauno sindromą turinčius žmones ir šiandien mūvi skirtingas kojines!

Gabrielė Kumutaitytė,

socialinė pedagogė