Lietuvių kalbos dienos Kintų mokykloje

Kovo mėnesį mūsų mokykloje Lietuvių kalbos dienos buvo įvairios.

Mokiniai, stabtelėję II-ame aukšte prie 9 kabineto, skaitydami vaizdingai pateiktą stendinę medžiagą „Lietuvių patarlės apie kalbą“, prisiminė mūsų protėvių išmintį apie kalbą.

KINGS lietuvių kalbos olimpiados I ture sėkmingai dalyvavo visi aštuntokai ir dauguma pakviesti dalyvauti finaliniame ture.

Lietuvos nacionalinį diktantą rašė dešimtokai ir 3d, 4d gimnazijinės klasės. 

Srautinėje 8, 9, 10 klasėms lietuvių kalbos pamokoje-viktorinoje „Moki žodį – žinai kelią“ mokiniai, bendradarbiaudami iš skirtingų klasių mokinių sudarytose porose, ne tik tikrinosi žinias, bet ir jas plėtė bei gilino.

Visa tai organizavusi mokytoja Nijolė Sodonienė atkreipė mokinių dėmesį, kad Lietuvos Respublikos Seimo nutarimu 2019 metai paskelbti Vietovardžių metais, ir siūlė pasidomėti savo gyvenamosios vietos pavadinimo kilme ir reikšme.

Nijolė Sodonienė,

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content