„Lietuvos mažųjų žaidynės 2023- festivalis“

Birželio 3 dieną „Boružiukų“ grupės 6 mokinių komanda dalyvavo respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2023“ festivalyje , kuris vyko Palangos sporto centre.

Didžiojo žaidynių festivalio pagrindas- skirtingų estafečių varžybos, kuriose vaikai išbandė net 11 skirtingų sporto šakų ypatybes atskleidžiančius fizinio aktyvumo žaidimus. Kiekviena veikla buvo skirta ankstesnių žaidynių etapų metu lavintoms fizinėms ypatybėms pritaikyti.
Renginio pabaigoje žaidynių nugalėtojais paskelbti visi dalyviai, o juos aplankiusi sportininkė (boksininkė- A. Starovoitova ) įteikė vaikams čempionų taures bei atminimo medalius.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizuoja- Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir RIUKKPA. Projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Gintarė Mačiulaitienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Skip to content