Lietuvių kalbos projektas „Pristatau pasauliui save“

Gegužės pabaigoje aštuntokai aktyviai dalyvavo projekte  „Pristatau pasauliui save“, kurio tikslas – naudojantis pasiruošta medžiaga, glaustai ir dalykiškai bei kūrybiškai apibūdinti save atsižvelgiant į adresatą.

Mokiniai rengė medžiagą Classroom dokumente: kūrė paantraštes ir tekstukus pagal rekomenduotą mokytojos Nijolės Sodonienės planą, iliustravo vaizdais, nuotraukomis. Svarbiausias uždavinys buvo glaustai pateikti kuo daugiau teigiamos informacijos apie save.

Labai reikšminga projekto dalis – kalbėti apie save viešai atsižvelgiant į adresatą – daugumai tikrai nelengva. Tuo labiau, kad stebėjo ne tik klasės draugai, bet ir dešimtokai, direktorės pavaduotoja ugdymui Jurgita Tamošiūnienė. Džiugu, kad pristatymas vyko sklandžiai ir kūrybingai, nes dalykišką kalbą mokiniai paįvairino sudomindami atsineštu daiktu (kas sutarta su mokytoja, o kitiems buvo nežinoma).

Kiekvienas mokinys vertino pristatomą projektinį darbą ir kalbėjimą kalbos vertinimo lape bei įsivertino. Smagu, kad vertino objektyviai ir negailėjo patarimų bei pagyrimų.

Jaunųjų žurnalistų klubas „Kas? Kur? Kada?“