Makaronų Tiltai 2024

Kintų pagrindinės mokyklos mokinių komanda dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos (Vilnius Tech) universiteto organizuojamame Lietuvos ,,Makaronų Tiltai 2024″ čempionato etape, kuris vyko Klaipėdos „Varpo“ gimnazijoje.

Šis čempionatas, subūręs daugybę talentingų jaunuolių iš visos šalies, tapo puikia proga mūsų mokiniams išbandyti savo jėgas inžinerijoje ir konstrukcijų dizaine, o patekimas į šio etapo geriausių penketuką – nepaprastas pasiekimas, įrodantis mūsų mokinių kūrybiškumą, ištvermę ir gebėjimą dirbti komandoje.

Čempionatas ,,Makaronų Tiltai 2024″ yra ne tik inžinerinis iššūkis, bet ir puiki galimybė ugdyti problemų sprendimo, kritinio mąstymo bei bendradarbiavimo įgūdžius. Konkurso metu dalyviai turėjo sukurti ir pastatyti tiltą iš makaronų, kuris būtų ne tik lengvas, bet ir pakankamai tvirtas, kad atlaikytų kuo didesnę apkrovą.

Sveikiname mūsų 9 klasės komandos narius Matą E., Džiugą D., Einarą B. ir Eimantą L. su puikiu pasiekimu ir linkime jiems bei visai palaikymo komandai tolesnės sėkmės jų mokymosi bei kūrybinėje veikloje!

Laimondas Taroza,

technologijų mokytojas