Paroda „GELTONA-ŽALIA-RAUDONA“

Kintų pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniai savo piešiniais sveikina Lietuvą su Nepriklausomybės atkūrimo švente!

Mokyklos III aukšto stenduose eksponuojama piešinių paroda „GELTONA-ŽALIA-RAUDINA“. Dailės pamokų metu mokiniai naudojo parengtus kartono ir rėmelių šablonus, kuriuos dekoravo tautinės vėliavos spalvomis. Parodoje iš viso eksponuojami 22 vaikų sukurti piešiniai-atvirukai.

Piešinius kūrė 5-6 klasių mokiniai: PAULIUS LAPINSKAS, ARMANDAS KELPŠA, NOJUS ZIKAS, LIJANA GEŠVENTAITĖ, INGRIDA LUČINSKAITĖ, DANIELIUS GRIKŠAS, EIMANTAS NAUJANIS, MALEK HIJAZI, NEDAS ŽEMGULYS, GINTARĖ MIZGIRYTĖ, BENAS KASPARAVIČIUS, VANESA VENCKUTĖ, EGLĖ GEČAITĖ, VIKTORIJA VENCKUTĖ, MANTAS TOLEIKIS, BENAS MAČIULAITIS, URTĖ VYŠNIAUSKAITĖ, GYTĖ VALIUKEVIČIŪTĖ, EMILIJA LENKARTĖ, VAKARIS ŠVĖGŽDA, SAULĖ BŽESKUTĖ, DONATAS PALUBINSKAS.

AČIŪ VISIEMS KŪRĖJAMS!

Rita Tarvydienė,