„Mano pasaulėlis“

Šiais metais, jau tradicija tapęs, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių „Saulutės“, „Boružiukai“, meninio skaitymo konkursas „Mano pasaulėlis“ vyko kovo 21 d. – Pasaulinę poezijos dieną.

Konkurso tikslas – padėti atsiskleisti talentingiems vaikams, ugdyti sceninę kultūrą ir drąsą.

Konkurse dalyvavo 14 mažųjų skaitovų, kurie deklamavo Vytės Nemunėlio, Mykolo Linkevičiaus, Martyno Vainilaičio, Kosto Kubilinsko, Kęstučio Ivinskio, Kazio Jakubėno, Janinos Degutytės eiles apie Lietuvą, gimtinę, mamą, draugus ir pavasario šventę Velykas. Mažieji skaitovai nustebino savo drąsa ir gebėjimais raiškiai, nuotaikingai deklamuoti eilėraščius.

Konkursui ruoštis vaikučiams padėjo mokytojos: Gintarė Mačiulaitienė, Ilona Papievienė, Daiva Kaunienė ir ugdytinių tėveliai.

Šauniausiai pasirodžiusiems dalyviams (Emai Sudeikytei, Ūlai Starkovskai, Tajui Bžeskui) buvo įteikti diplomai. Kiti dalyviai apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.

Ačiū skaitovams, juos ruošusioms mokytojoms ir tėveliams.

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė