Mažieji ugdytiniai lankėsi bibliotekoje

Sonata Rangienė,
priešmokyklinio ugdymo pedagogė

2017 m. sausio 27 d. mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai pirmą kartą apsilankė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale.

Nedrąsiai pravėrę duris buvo pakviesti apžiūrėti bibliotekos patalpas. Vyresnioji bibliotekininkė Vaida Nausėdaitė supažindino su bendra bibliotekos tvarka, papasakojo, kaip reikia pasiimti knygas ir grąžinti, kaip jas saugoti. Vaikai galėjo pavartyti ir paskaityti patikusias pasakų bei kitas grožinės literatūros knygas, enciklopedijas ir žurnalus. Džiugu, jog visi žinojo, kad bibliotekoje reikia elgtis gražiai: negalima garsiai kalbėti, bėgioti, trukdyti kitiems skaitytojams. Boružėlės grupės ugdytiniai sužinojo, kas yra autorius, iliustracija, viršelis, kad knygų būna įvairių: didelių, mažų, storų, plonų, žaislinių, muzikinių, figūrinių. Džiaugėsi jaunieji skaitytojai apsilankę ir žadėjo su tėveliais dažniau ateiti paskaityti knygų.

Atsisveikinant bibliotekininkė įteikė knygos žymeklių, kurie vaikams padės nepasiklysti skaitant įdomias ir paslaptingas pasakas.

Vaikiškų knygų skyrius
Vaikiškų knygų skyrius.
Susidomėjimas informacija apie knygas.
Susidomėjimas informacija apie knygas.
Kupini įspūdžių.
Kupini įspūdžių.
Knygų išdavimo tvarka.
Knygų išdavimo tvarka.
Skip to content