Kintų vaikinai – prizininkai tinklinio varžybose

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja

Sausio 26 dieną Katyčių pagrindinėje mokykloje vyko Šilutės rajono kaimo mokyklų berniukų finalinės tinklinio varžybos. Į šias varžybas pateko po dvi komandas, kurios geriausiai pasirodė zoninėje atrankoje. Vienos atrankinės varžybos vyko Kintų pagrindinės mokyklos sporto salėje, kurioje kintiškiai nesunkiai nugalėjo Vilkyčių pagrindinės mokyklos bendraamžius ir tik atkaklioje kovoje (I kėlinys 23-25, II kėlinys 23-25) pralaimėjo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos tinklininkams. Naumiestiškiai neįveikiami buvo ir finalinėse varžybose – tapo rajono kaimo mokyklų berniukų tinklinio varžybų nugalėtojai, antrieji – Katyčių pagrindinės mokyklos moksleiviai, kurie labai atkaklioje kovoje, tik po pratęsimo, nugalėjo Kintų pagrindinės mokyklos vaikinus. Kintiškiai iškovojo trečiąją vietą, įveikę Usėnų pagrindinės mokyklos sportininkus, o pastarieji zoninėje atrankoje buvo nugalėję Vainuto gimnazijos tinklininkus.

Kintų pagrindinės mokyklos garbę rajono tinklinio varžybose gynė dešimtokai: Andrius Sadauskas, Andrius Šimonis, Ignas Būdvytis, Remigijus Jonutis, Donatas Sakavičius, Rytis Dambauskas, devintokas Tomas Bartkus ir aštuntokai Vakaris Liekis, Karolis Levoniukas. Visi vaikinai apdovanoti trečios vietos Šilutės sporto mokyklos diplomais.

20170130_094823 20170131_130700

Skip to content