Meninės raiškos projektas „Amatų diena“

Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ,
vyresnioji socialinė pedagogė

2015 m. birželio 3 d. Šilutės r. Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre vyko rajoninis renginys „Amatų diena“. Projekto vadovai: Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Sonata Rangienė, technologijų vyresnioji mokytoja, Jurgita Tamošiūnienė, vyresnioji socialinė pedagogė.

„Amatų dienoje“ dalyvavo 6 Šilutės rajono mokyklos: Šilutės pirmoji gimnazija, Švėkšnos „Saulės“ gimnazija, Saugų Jurgio Mikšo, Vilkyčių, Juknaičių, Kintų pagrindinės mokyklos. Iš viso atvyko ir projekte dalyvavo 56 mokiniai ir 12 mokytojų.

Siekiant skatinti visavertį tautinį ir meninį mokinių ugdymą bei pažymėti Etnografinių regionų metus, mokiniams buvo organizuotos 8 veiklos: molio ir emalio edukacijos, dekoratyvinio medžio gaminimas, karpiniai, veltinis, vėtrungių piešimas, kalimas ant skardelės, maisto gamyba. Šioms edukacijoms vadovavo Aurimas Liekis, dailės mokytojas metodininkas, Pranciškus Viršilas, technologijų vyresnysis mokytojas, Sonata Rangienė, technologijų vyresnioji mokytoja, Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Antanas Viselga, technologijų vyresnysis mokytojas, Ramūnas Grikšas, etikos vyresnysis mokytojas, Aušra Mačiulaitienė, edukacinių programų vadovė, Jolita Mažonaitė, 10 klasės mokinė, Vytenis Papievis, 9 klasės mokinys.

Grupių vadovai įvertino mokinių darbus, geriausieji buvo apdovanoti prizais bei padėkos raštais. Visi projekto dalyviai buvo vaišinami žuviene, namo išsivežė renginio metu pasigamintus darbelius.

Projekto veiklą parėmė LSP „Žuvys“, kuri skyrė maisto produktų maisto gamybos edukacijai.

Skip to content