Meninio skaitymo konkursas, skirtas Sausio 13-osioms įvykiams atminti

Sausio mėnesį tradicinis meninio skaitymo konkursas 5-10 klasėse vyko neįprastai – virtualioje erdvėje. 

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokose ir konsultacijose šių klasių mokiniai tarėsi su mokytojomis Asta Matvėjeviene, Asta Neimantiene, Nijole Sodoniene dėl kūrinio pasirinkimo, skaitymo būdo, išraiškos.  

Kiekvienos klasės konkurse (pamokoje), kuris vyko virtualiame kabinete, mokiniai skaitė pasirinktus ir atmintinai išmoktus eilėraščius. 

Išraiškingiausiai perteikę kūrinio idėjas buvo pakviesti dalyvauti mokyklos virtualiame renginyje, skirtame Vasario 16-ajai.

Septintokas Ąžuolas pripažintas geriausiu 5-8 klasių mokinių skaitovu ir meninio skaitymo konkurso rajono turui pateiktas jo vaizdo įrašas.  Dėkojame mokinio mamai ir tėčiui už kokybišką ir estetišką įrašą, padarytą namų sąlygomis.

 Linkime Ąžuolui sėkmės!

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content