Merginos iškovojo antrąją vietą rajoninėse tinklinio varžybose

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Sausio 23 dieną Kintų pagrindinės mokyklos merginų komanda – devintokės Deimantė Pociutė, Evelina Lučinskaitė, Ugnė Jankauskaitė, Roberta Lukoševičiūtė ir dešimtokės Gintarė Kuršaitytė, Deimantė  Naujanytė, Viktorija Šmitaitė ir Vanesa Paskalskytė – iškovojo antrąją vietą rajono kaimo vietovių mokyklų merginų tinklinio varžybose. Jos vyko Katyčių pagrindinėje mokykloje.

Kovoti tinklinio finalinėse varžybose merginos išsikovojo savaite ankščiau Vainuto gimnazijoje vykusiose zoninėse varžybose. Tuomet kintiškės sėkmingai kovojo su Usėnų ir Vainuto merginų komandomis.

Finalinėse varžybose kintiškės, garbingai kovodamos, nusileido tik Žemaičių Naumiesčio gimnazijos merginoms, o nugalėjo Katyčių pagrindinės mokyklos bei Vainuto gimnazijos tinklininkes.

Tink-1 Tink-2

Skip to content