Mokiniai savo ištvermę pasitikrino mokyklos pavasario krose

Gegužės 9 dieną vyko tradicinis mokyklos pavasario krosas, kuriame dalyvavo 3-12 klasių mokiniai. Visų žinomą “mažąjį ratą” (1,3 km) sėkmingai įveikė 49 vaikinai ir 34 merginos.

 Gabesni mokiniai varžėsi dėl prizinių vietų. 6 kl. ir jaunesnių mokinių grupėje nugalėtojais tapo: šeštokai Vilmantas ir Gabija, antrą vietą iškovojo Fortūną ir trečiokas Fabijus, o trečią vietą užėmė trečiokė Urtė ir ketvirtokas Kornelijus.
7-9 klasių grupėje nugalėtojais tapo ir  greičiausiai kroso trasą mokykloje įveikė, devintokė Deimantė ir aštuntokas Lukas K., antrą vietą iškovojo septintokė Inelda ir devintokas Lukas D., o trečią – septintokė Kornelija ir devintokas Julius.
10-12 klasių grupėje nugalėtojais tapo dešimtokė Deimantė P. ir vienuoliktokas Mantas, antri – dešimtokė Evelina ir vienuoliktokas Edvinas, o treti – abiturientė Deimantė ir dešimtokas Vakaris.
Po varžybų, žvelgdami į kroso rezultatus, dauguma mokinių džiaugėsi, nes pavyko pagerinti asmeninį ištvermės rudens kroso rezultatą
Skip to content