MOKINIŲ DOVANA MOKYTOJAMS – IMPROVIZUOTI ŽIEDAI IR AČIŪ!

Kintų pagrindinė mokykla tęsia komandinio mokymosi ir bendro kūrybinio darbo tradiciją. Pasitinkant 2023 m. Mokytojų dieną, jau nuo pirmadienio 5-10 klasių moksleiviai susivienijo bendrai mokyklos puošybai. Dailės pamokų metu 5 ir 7 klasių moksleiviai, mokydamiesi apie dėmės panaudojimą, akvarelės technika sukūrė improvizuotus gėlės žiedus.

8 klasės moksleiviai dailės pamokoje mokydamiesi apie dekorą ir puošybą viešose erdvėse žiedams pagamino lapus, stiebus ir sukomponavo spalvingą žiedų pano mokyklos valgyklos languose. Mokytojų dienos išvakarėse 9 kl. parinko sveikinimo žodžius mokytojams, šriftą, atspausdino užrašą, 10 klasės mokiniai užrašą iškarpė ir kartu su Mokinių taryba papuošė mokyklos fojė, kad rytas mokytojams būtų šventinis!

Mieli mokiniai, ačiū už puikią kūrybą kartu! Ačiū už atvirukus mokytojams! Ir už puikią šventinę nuotaiką mokykloje!
JŪS ŠAUNUOLIAI!

Rita Tarvydienė,

pareigos

Skip to content