Netradicinė eksperimentų pamoka ,,Helovyno paslaptys”

Spalio 27 d. 5-6 klasių mokiniams vyko netradicinė eksperimentų pamoka. O viskas vyko labai paslaptingai… Mokiniai buvo pakviesti į kabinetą, kuris užrakintas. Mokiniai išgirsta beldimą į duris, o už durų – mokinių šurmulys (kur čia beldžia, gal ten kažką užrakino?). O duris praveria dvi paslaptingos burtininkės su burtų lazdelėmis (mokytoja Danutė T. ir socialinė pedagogė Gabrielė K.).

Mokiniai paslaptingai įžengę į kabinetą, staiga jį nužiūrėjo – voratinkliais apkibusi paslaptinga dėžė, vorai (guminukai) stiklainyje, keistas raudonas gėrimas. Burtininkės mokiniams prisistačiusios, nieko nelaukdamos pradėjo mokinių klausinėti apie Helovyno atsiradimo istoriją, populiariausius kostiumus, mitologines būtybes, o teisingai atsakiusiems negailėjo prizų – vorų!

Vėliau sekė įdomi užduotis – papasakoti, ką jauti paslaptingoje dėžėje. Mokiniai pasiskirstė komandomis ir rinko mokinius, kurie nežiūrėdami, tik liesdami daiktą, kuris yra dėžėje, apibūdins – kas ten. O dėžėje buvo: pomidorų padažas, morka, cukrus, zefyras, bananas, siūlai, kaukolės skeletas ir t. t.

Mokiniai buvo apdovanoti saldžiais guminukais, o kas išdrįso – ragavo paslaptingo raudono gėrimo.

Mokiniai po pamokos buvo kupini įspūdžių, diskutavo tarpusavyje, kas patiko labiausiai.

Gabrielė Kumutaitytė,

socialinė pedagogė,