Netradicinė veikla ,,Mokau ir mokausi skaityti“

Lapkričio 9 dieną Kintų pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės ir antros klasės mokiniams bibliotekoje vyko netradicinė veikla ,,Mokau ir mokausi skaityti“.

Antrokai priešmokyklinukams skaitė E. Daciūtės knygą ,,Kas pažįstą Šmikį Bilbą?“, kurioje smalsuolė mergaitė nepailsta teirautis, kas gi tas Šmikis Bilba. Įvardijo pagrindinius knygos veikėjus ir papasakojo mažiesiems savo draugams, kad labai svarbu išmokti gerai skaityti, tada gali bibliotekoje išsirinkti ir skaityti įdomias knygas. Mokytoja Ilona vaikams pasekė pasaką apie neklaužadą berniuką, kuris ,,skriaudė“ knygas, antrokai padainavo dainą ,,Du kaimynai“.

Veikla buvo labai įdomi ir naudinga, mokiniai lavino literatūrinį raštingumą, mokėsi pozityviai bendrauti, būti mandagiais ir draugiškais, gilino komunikavimo, pasitikėjimo savimi įgūdžius, turtino žodyną.

Irena Šerkienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė